6. října Knížka, ultrazvuk a dvě svatby

Tak pozor vážení přátelé, moje poctivá váha ukazuje mínus 47 kg. Už mi všichni kamarádi i známí říkají, že jsem zhubnul. No, ale prezident Zeman byl první. 6. prosince zase vysíláme z Lán a konečně dostane tu slíbenou láhev vina.

V pražském Mánesu jsme pokřtili moji novou knihu s názvem „Moje Las Vegas“. Jan Saudek byl jedním z kmotrů, pochválil mi hubnutí a dostal jsem od Mistra polibek. Mám radost. I z knížky i z polibku.IMG_1870

Včera jsem byl v IKEMu. Zase menší bolesti v levém boku. Možná to s endobarrierem nesouvisí. Nic méně, blíží se okamžik zlomu, protože endoš půjde během pár dní ven. Pokud mi to použité zařízení v IKEMu dají, nechám si ho zarámovat a vystavím to v pracovně.

Moc nemocnic jsem za život neprošel, ale musím konstatovat, že v IKEMu mají možná DKNY Be Delicious na pojišťovnu. Totiž všechny sestřičky zase tak krásně voněly… A moc sympatická paní lékařka Monika mi prováděla tzv. sono. Nebolelo to. Jezdila mi po břiše něčím, co připomínalo myš od počítače a na obrazovce jsem viděl černobílý obrázek, jakým se na Facebooku chlubí budoucí matky a budoucí otcové. Jednu chvíli už jsem čekal, že lékařce zasvítí oči a nadšeně, jako všechny ženy v této situaci, vykřikne: „Bude to chlapeček pane Veselý!“. Ale musel jsem se spokojit s mimoděk konstatováním, že mám žlučové kameny… Odpoledne mi psal můj oblíbený doktor Beneš, že laboratorní výsledky dopadly dobře, prý dokonce i CRP. Hledal jsem na netu, co je to CRP a našel jsem pouze CRP – Centrum Rodinné Péče. Možná to nějak souvisí s tím ultrazvukem.

O MUDr. Benešovi se mi zase před pár dny zdálo. Raději ten sen nebudu líčit, jen řeknu, že jsme spolu byli na radnici Prahy 5 a uzavírali jsme registrované partnerství. Ale těch hostů, co tam bylo. Prof. Špičák byl dojatý, prof. Pirk zoufale běhal od jedné televizní kamery k druhé a poskytoval rozhovory, MUDr. Junghwirth přednášel svatebním hostům o škodlivosti cigaret, Honza Cimický tančil a MUDr. Rath nám věnoval krabici s vínem. Místo, abych se těšil na svatební noc, nemohl jsem se dočkat až tu krabici budeme rozbalovat… jenže jsem se probudil. Zase nic. Ty divoké sny mám vždycky, když si před spaním nevezmu Stilnox.

Mám teď plán: za pár týdnů polknu pilulku s kamerou, která více méně nahradí gastroskopii i kolonoskopii. Dělám to jen pro vás milý čtenáři!!! Abyste věděli co a jak. No a tak za půl roku si nechám znova namontovat „endoš“, ještě víc zhubnu a požádám o ruku tu nejvoňavější sestřičku z IKEMu. Už ji mám vyhlídnutou, včera jsem si ji tajně vyfotil. Možná bych jí to už měl říct, aby se případně stačila rozvést.

Příště napíšu dojmy po vytažení hubnoucího prezervativu. Za pár dní zase letím za oceán, tak přivezu novinky. Už teď si představuji, že tam bude zase o něco víc tlustších lidí než já…

Váš X.

3 komentářů u “6. října Knížka, ultrazvuk a dvě svatby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *