Belmondo

Pozoruji, že hubnutí jde čím dál pomaleji. Už ráno jsem se rozhodnul, že odpoledne zajdu na delší procházku. Přece to musí jít zlomit. Dopoledne natáčení v rádiu a kolem páté se vydávám pěšky do města. Rád se procházím po staré Praze. Potkal jsem Jirku Krampola. Zapadli jsme na hodinku do kavárny. Mám Jirku rád. Hodně jsme toho spolu zažili. Kdysi jsme byli společně týden ve Španělsku a zažili spoustu srandy. Prohlížím si Jirku hodně z blízka. Čím dál víc se podobá Belmondovi. Prosím servírku, aby nás vyfotila mým novým telefonem. Ten jí padá na zem, slečna pláče, Jirka se směje. Měli jsme tentokrát celkem vážnou debatu. Vyptával se mě na hubnutí, na metodu a na výsledky. Taky mi řekl větu, která mi pak celý večer zněla v uších: „Mám radost, že jsi zhubnul. Měl jsem už strach, že umřeš.“ No a pak naše tradiční témata. Já jsem pražského Belmonda lákal do Las Vegas a on mě do posilovny.

Dnes mě kamarád Lukáš Trs málem odvedl na pokerový turnaj. Mrzí mě, že jsem nešel. Ještě jsem se trapně vymlouval, že musím psát blog. Ach jo. Vždycky, když jsem v Las Vegas, poker je jediná věc z gamblingu, která mě láká. Jenže to neumím hrát. Začnu trénovat a zkusím se to naučit. Něco na tom musí být, když to hraje tolik lidí po celém světě, ne?

Zítra mám opět kontrolu v IKEMu, tak jsem zvědav.

V poště jsem měl dnes zajímavou věc. Ve velké krabici pokladničku ve tvaru lahve od Coca coly. Rozhodl jsem se, že tam za každé kilo, které ztratím, hodím čtyři padesátikoruny a to i se zpětnou platností. To jsem zvědav, kolik našetřím…

2 komentářů u “Belmondo

  1. Pan Krampol je nejlepsi! Drzim palce, aby padesatikoruny stale pribejvaly. J.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *