Cestou domů

… zase píši v letadle. Právě letíme z Las Vegas do Nového Yorku. Zjistil jsem, že na palubě letadla funguje internet. Vyhledám si na iPadu náš let a hlídám to. Máme do NY necelé dvě hodiny a teď jsme poblíž Chicaga. Zase myslím na to, co bude, když to s náma spadne. Ale jak říká Ringo Čech – „Zase je lepší spadnout s Deltou u Chicaga než s Aeroflotem u Mukačeva.“ Ono to možná vyjde na stejno.

Letadlo

Tak si tajně myslím, že mise do Las Vegas dopadla úspěšně. První dobrá zpráva je, že v obchodě s nadměrnými velikostmi jsem si nezkoušel oblečky označené 6XL ale 4XL. To je pokrok. Všechno je v Americe velké a daleko. Každý den jsme nachodili kolem sedmi kilometrů. Jedl jsem všechno, na co jsem měl chuť, včetně horké čokolády z fontány. I naše oblíbené minihamburgery přišly na řadu, přikládám fotografii, ale na rozdíl od minulých návštěv snědl jsem jenom jeden. Ještě teď mám plné oči slz, když si vzpomenu, jak ty dva zbývající sličná servírka odnášela někam do stanice Zapomnění.

Tentokrát jsem mimořádně zvědav, jak s mým hubnutím výlet do Ameriky zacvičil. Ostatně, co je to taky za letadla, že tady nemají váhu. Napsal bych to sem hned…

Jeden komentář u “Cestou domů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *