Hasičské cvičení a Mannerky

Tak jsem aktuálně překročil hranici 44 kg. Už to chvíli vypadalo beznadějně. Pravda, před pár dny byla opět menší krize. Dostavily se lehčí bolesti, tak jsem se dostavil do ordinace dr. Beneše a v okamžiku, kdy jsem spatřil přístroj na gastroskopii mě všechny bolesti opustily. Byť ty hadice do žaludku snáším celkem dobře, už se bez toho zase nějaký čas obejdu. Hlavní je výsledek. Hasičské cvičení (ty hadice) dopadlo dobře. Pořád mám chuť na chipsy, ale nebudu riskovat.

Zase mě potkala brutální touha sníst cokoli sladkého. Můj kamarád – generální ředitel společnosti Manner Aldo Koláček mě alespoň nechal povozit autem, které propaguje nejchutnější oplatky na světě – Manner. Ale pozor věnoval mi několik balíčků speciálních, téměř dietních Mannerek a ty teď snídám. Nevím, jestli se dají koupit někde v Čechách, ale když je teď poslední dobou snídám – nepřibírám. Vypadají takto.

Manner VollkornMinulý týden mě požádal o schůzku nějaký pán. Nabízel mi výborný kšeft. Prý budu všude vyprávět, že za moje hubnutí může nějaký jejich výrobek – doplněk stravy a dostanu výborně zaplaceno. Snažil jsem se zpočátku naivně vysvětlovat, že tu jejich věc vůbec neznám. “To nevadí, lidi uvěří všemu…” pravil obchodní zástupce. No nic. V příštím týdnu by měla vyjít knížka Moje Las Vegas. Už se nemohu dočkat…

3 komentářů u “Hasičské cvičení a Mannerky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *