Kolo bude

Vysílali jsme další Prezidentský Presskub. Byl jsem opět pochválen za hubnutí, ale  PP (pan prezident) zároveň nezapomněl poznamenat, že to chce ještě jednou tolik. Rozhovory s Milošem Zemanem mě baví čím dál víc. Nutno přiznat, že zejména ty, které vedeme v klidu po skončení vysílání. Je to jiný Miloš Zeman než ten, kterého ruku v ruce líčí většina médií a pár zhrzených na internetu. Podobnou zkušenost mám z minula i s Jiřím Paroubkem. Také byl zcela jiný, než jak mi ho servírovaly noviny.

Dnes jsem šel z Frekvence 1 domů pěšky. Všechno celkem v pohodě, ani mě nebolí nohy nebo záda. Nějaký pán mi napsal na Facebboku, že prodává kola a že by měl pro mě kolo, které by mě v pohodě uvezlo a pozor, že by mi ho dal zadarmo, resp. za fotografii mě na jeho kole pro webové stránky jeho firmy. No jo, ala kam bych jezdil? Zatím jsem to zdvořile přesunul na září. Kdyby se mi ještě nějaké to kilo povedlo, vážně bych o kole uvažoval. Třeba, kdybych měl jezdit jen z ložnice do koupelny.

Knížka o Las Vegas se začíná pěkně rýsovat. Nejvíc mě baví mafiánská historie toho města. V Muzeu zločinu tam mají Zeď mafiánů. Vyprávěl jsem to jedné hodné kolegyni a ta má nápad, že by taková zeď měla stát v Praze na Mariánském náměstí. To proto, aby pro fotografie nemuselo chodit daleko…

2 komentářů u “Kolo bude

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *