Las Vegas

Tak jsem opět na cestě z Las Vegas. Tentokrát to byl pracovní výlet. Zapomněl jsem si vzít za oceán léky, které musím brát, dokud budu mít v sobě endobarrier. Průšvih. Volal jsem z Las Vegas do Brna kamarádovi doktorovi. Ten taky často jezdí do USA a dal mi výbornou radu. Vzhledem k tomu, že prášky musí předepsat lékař, nejde jen tak přijít do lékárny a koupit je. Poradil mi, svěřit se s problémem v recepci hotelu. Paní recepční se tvářila, že takovou drobnost řeší každý den a rovnou přivolala hotelového lékaře. Vytočil jsem kamaráda – doktora z Brna, pánové si chvíli pohovořili, během půlhodiny si vyměnili něco v mailu, já jsem zaplatil 180 USD a do hodinky jsem měl léky s tzv. stejnou účinnou látkou na pokoji. Jak je to jednoduché.

Poslední noc v Las Vegas mě napadlo, že už jsem s endobarriérem v Americe podruhé a vůbec si na něj nevzpomenu a chovám se podvědomě gastronomicky opatrně. Jestli ona v tom nehraje nějakou roli i psychika.

Tento článek opět píšu v letadle. Letím z Vegas do Curychu, což je nějakých dvanáct hodin. Sedím v byznys třídě. Pracuji si na knížce, kde tento zajímavý let dost podrobně popisuji. Definitivně se rozhoduji, že kniha se bude jmenovat Moje Las Vegas. Strašně dobře se tady jí. Přikládám fotku snídaně.

7 komentářů u “Las Vegas

  1. Gratuluji! Geniální snídaně, zavidím Vám…

  2. teda vy si žijete – business třída v letadle!? Snídaně vypadá naprosto skvěle. Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *