Mám radost

Pokud moje váha doma váží spolehlivě, pak ke dnešnímu dni mám – mínus 41,6 kg. Radost mi mírně kalí novinka, že rekordman s endobariérou ztratil 84 kg. Ach jo. To je pořád něco. Chtěl jsem jít dnes korzovat, ale v tom teple jsem došel pouze do první klimatizované kavárny a tam jsem zůstal do podvečerních hodin. Dokonce jsem tam povečeřel mléčný koktail z čerstvých jahod.
Před pár dny jsem konečně začal hrát poker. Na prvním turnaji jsem skočil 16. z 87 hráčů. Prý na nováčka skvělý výsledek. O přestávce turnaje jsem zabředl hovor s pánem, který, krom toho, že hraje poker, léčí spoluobčany z obezity. Vyprávěl mi, že vše je způsobeno kyselostí žaludku. Nabízel mi pilulky za pouhé 2000,- Kč. Říkal, že konečně byly vynalezeny kouzelné hubnoucí prášky. Kolikrát jsem toto už slyšel… Kdysi mě Uršula Kluková učila vařit polévku, která žere tuky. Nebo Petr Novotný jednou přišel s tím, že v Thajsku existuje nějaké ovoce, které se před spaním sní a ono celou noc žere tuky. Moc nechybělo k tomu, abychom tam pro ně jeli. Nutí mě to přemýšlet, kolik zaručených receptů na zeštíhlení už jsem slyšel a mnohé i zkusil.
Dnes jsem definitivně odevzdal nakladateli kompletní rukopis knížky Moje Las Vegas. Přiznám se, že se na ni těším. Jinak letní přestávka v rádiu mě vždycky mírně znervózní, už mi to začíná chybět. 30. srpna začínáme opět vysílat a hned Prezidentský Pressklub… jak jinak než s Milošem Zemanem…

6 komentářů u “Mám radost

  1. Dobrý den pane Veselý,

    mínus 41,6 kg je opravdu neuvěřitelný úspěch. Hlavně když zde uvádíte, že se nemusíte omezovat v jídle a cítíte se fajn. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů, včetně těch pokerových. Jakub

    • Dekuji Jakube, dostanete rad za neunavne posilani dotazu vseho druho… hlavne do radia. Dekuji za zajem. Nezapomente, ze 30. 8. opet vysilam s prezidentem, tak uz to pripravujte…. X.

  2. Xavere, pozdravujte Miloše! Jana P

  3. Pingback: design templates

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *