Miloš Zeman podruhé

Tak Vánoce nakonec proběhly v klidu. Podle mého vážení jsem za všechny svátky přibral necelé kilo, což může být „statistická chyba“. Když do tak hodnotím v porovnání s předchozími roky, myslím, že jsem se nějak výrazně neomezoval. Teď už mohu říci, že u mě endobarrier změnil, možná dočasně, jednu věc. Téměř nemám chuť na nic sladkého. Ovšem někde se to střádá, protože pravidelně cca. po dvou měsících přijde mimořádná touha pojíst něco z cukrárny. Vánocům se to naštěstí vyhnulo.

Od začátku roku moderuji na Frekvenci 1 pravidelné pořady s prezidentem Milošem Zemanem. Čekal jsem větší mediální popravu, ale ten samotný fakt, že prezident přešel ze státního rádia na Frekvenci 1 i náš první Prezidentský Pressklub byl přijat novinářskou veřejností celkem statečně. Česká televize o Prezidentském Pressklubu též nezapomněla informovat a pan moderátor uvedl celou reportáž těmito slovy: „Žádná vulgarita, už jen obezita.“ což mě hodně mrzelo.

Setkání s Milošem Zemanem, jako vždycky zajímavé. Pochopil jsem, že i pan prezident moje hubnutí sleduje. Dostal jsem řadu mailů a vzkazů přes Facebook. Drtivá z nich mi udělala radost. Dostal jsem i tento mail: „Pane Veselý, dlouho Vás poslouchám na Frekvenci 1, bavil mě i Váš pořad v televizi, ale to co děláte teď překračuje všechny meze. Uvědomujete si, že dát Zemanovi mediální prostor je vlastizrada? Víte, že Vás jednou budou soudit jako K. H. Franka? Víte, že ten den už se blíží? Možná jste slušný člověk, ale toto byla chyba. Doufám, že to děláte nevědomky.“ Pánovi jsem odepsal a nabídnul mu osobní schůzku. Dnes jsme se sešli. Dost těžká debata. Pán přijel z Ivanovic na Hané, to zase oceňuji, nenechal se přesvědčit, ani on mě nepřesvědčil, ale přivezl mi višně v čokoládě…

2 komentářů u “Miloš Zeman podruhé

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *