Prvních 18kg

Zhubnul jsem zatím necelých 18 kg. Začíná to být nebezpečné. Začínám lidi ve svém okolí rozdělovat do dvou skupin. Na ty kteří mi říkají, že hubnu a na ty ostatní. Byl jsem před pár dny na další kontrole v IKEMu a vypadá to, že je vše zalito sluncem. Včera jsem dostal chuť na smažený sýr. Stává se mi to jednou za pět let. Snědl jsem ho asi čtvrtinu a do večera mi bylo těžko, jako snad nikdy před tím. Asi kombinace sýr a smažené jídlo. Byla to chyba, kterou už neudělám. Mám výčitky, čtyři dny jsem nebyl na vycházce. Něco se mi asi děje s hladinou cukru neb mám příšernou chuť na cokoli sladkého. Pořád na to musím myslet. Zítra si dám někde větrník, nedá se nic dělat. Klidně ho vyměním za oběd.

Dnes nám přišly letenky do Las Vegas. Odlet 14. října. Dlouze přemýšlím, co bych dělal, kdyby tam nastala nějaká komplikace s endobarriérem. Píšu mail dr. Benešovi. Doufám, že mi cestu za oceán nezatrhne.

Odpoledne jsem moderoval nějakou akci na Letenské pláni. Přišla tam za mnou nějaká starší dáma a pochválila mě, že hubnu. Ptala se mě, jakou mám dietu a doporučovala mi speciální hubnoucí kůru za pomoci meditace, kokosové vody a speciálních hubnoucích svíček. Ty se zapalují vždy večer a člověk tak hubne. Po té si řekla o sto korun za poradenství. Rád jsem zaplatil, hlavně že jsem si nemusel ani svíčky, ani kokosovou vodu kupovat. Některé rady se holt dají pořídit levně.

Do zákulisí nám paní pořadatelka přinesla hamburgery z Mekáče. Zjistil jsem, že mě to nechutná. Za pár dní budu v Americe a tam si skočím na svůj miniburger…

2 komentářů u “Prvních 18kg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *